Derya Sağlık Kabini Başakşehir

Randevu Hattı

05414363960

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Derya SAĞLIK KABİNİ, işinde uzman ve güler yüzlü ekibiyle ISPARTAKULE’de hizmete başlamıştır. Enjeksiyon(iğne), pansuman, serum takma, yara bakımı, küçük cerrahi işlemler(yara tedavisi, dikiş) gibi bir çok işlemi kabinimizde güvenle yaptırabilir, 7/24 sağlık sorunlarınızı bize danışabilir ve uzman ekibimiz tarafından evde sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Hizmet vermeye başladığımız günden itibaren hastalarımızın sağlık sorunlarıyla yakından ilgilenip ihtiyaçlarını belirliyoruz, tedavi ediyoruz. Steril koşullarda küçük cerrahi müdahale gerektiren, kesikler ve yırtılmalarda dikiş atıp, pansuman ve yanık tedavileri uyguluyoruz.

Derya SAĞLIK KABİNİ EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ Beylikdüzü, Başakşehir ve çevresindeki özel hemşirelik hizmetleri veren bir sağlık kabinidir. Hemşirelik hizmetleri hem sağlık kabininde hem de evinizde verilmektedir. Tedavi ve hasta bakımı alanında hizmetlerini tıbbi etik kuralları içinde; kişiye özel gereksinimleri karşılayarak yürüten, hastalarının yanında güvenilir bir el olduğunu hissettiren bir kuruluş olarak hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Derya SAĞLIK KABİNİ olarak, sadece kliniğimizde değil, hasta için en uygun koşulları hastanın evinde de oluşturup, yaşam standartlarını en üst seviyede koruyarak evde bakım ve tedavi hizmeti de veriyoruz.

KURULUŞUMUZ SAĞLIK BAKANLIĞI RUHSATLIDIR !

Her türlü sağlık sorunlarınız için bir telefon kadar yakınız!

Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet almak  için bekleriz…..

Sizleri sadece ihtiyacınız olduğu zamanlarda değil, çay – kahve içmeye de bekleriz.    

Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!