Derya Sağlık Kabini Başakşehir

Randevu Hattı

05414363960

KÜÇÜK CERRAHİ MÜDAHELELER

KÜÇÜK CERRAHİ MÜDAHELELER

Küçük cerrahi müdahaleler, sağlık hizmeti sektöründe küçük ameliyatlar olarak belirtilmektedir. Küçük cerrahi müdahaleler,  kişinin günlük yaşam içerisinde yaşamış olduğu küçük çaptaki sağlıksal sıkıntılara cerrahi müdahaleler de bulunarak büyük etkiler oluşturma hizmetidir. Bizler de Başakşehir evde küçük cerrahi müdahaleler olarak, bu alanda kaliteli ve güvenilir bir hizmet olanağı sunmaktayız.

Evde veya sağlık kabinlerde yapılan küçük cerrahi müdahaleler, hastaya herhangi bir narkoz verilmeden, kişinin sağlık sıkıntılarını en hızlı ve güvenilir bir şekilde gidermeyi hedef edinir. İnsan sağlığı bizim için önem arz ettiği için, yapılan küçük bir müdahale olsa bile yatığımız müdahaleler, tamamen uzmanlık bilgisi eşliğinde yapılanmaktadır. Küçük gibi görünen ancak önem arz eden veya basit müdahaleler ile ortadan kalkabilecek rahatsızlıklarınız için gerekli olan cerrahi işlemlerinizi aynı titizlikle yapıyoruz.

Küçük Cerrahi Müdahale Çeşitleri

Bizler, Başakşehir evde küçük cerrahi müdahaleler alanında profesyonel ekibimizle sizler için hizmet vermekteyiz. Hizmet süresince temel prensibimiz işimizi en iyi ve en sağlıklı şekilde yapmaktır. Bu doğrultuda hem evde hem de sağlık kabinlerimizde;

  • Kazayla oluşan cilt yaralanmalarına müdahale etme,
  • Yüzde veya vücutta oluşan rahatsız edici apselerin boşaltılması,
  • Deriye batıp rahatsız eden tırnak batması sıkıntısını giderme,
  • Vücuttaki meydana gelen yanık ve yaralara pansuman yapılması,
  • Vücuda saplanan yabancı cismin çıkartılması ve dikiş atılması,
  • Vücuttaki herhangi bir kırığın alçıya alınması gibi küçük cerrahi müdahalelerde bulunmaktayız.

Küçük Cerrahi Müdahalelerde Hizmet Farkımız

Bizler, Başakşehir evde küçük cerrahi müdahaleler alanında uzman doktorların gözetimi altında tecrübeli sağlık personelleri tarafından hizmet vermekteyiz. Bizler, sağlık hizmetini sadece bir alana sığdırılmayacağı düşüncesini esas alıp, gerekli koşullar oluşturularak hem evde hem de sağlık kabinlerimizde acil müdahalede bulunarak hizmet sunmaktayız. Her yaş grubuna yaşı ve rahatsızlığı çerçevesinde özenle bakım hizmeti sunuyoruz.

Hastalığınızı, kendi sıkıtımız olarak kabul edip o hassasiyetle çalışmakla birlikte hizmet verdiğimiz hastayı da aile ferdimiz olarak görüp bu doğrultuda tedavi sürecini büyük bir titizlikle yapıyoruz. Çünkü biliyoruz ki insan sağlığı her şeyin üstündedir. Bizler, güvenilir ve kaliteli hizmetin doğru adresiyiz.

Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!